Hitachi ED-X42 (bez tašky, bílý)

Výrobce :
Cena bez DPH :
Cena s DPH :
Dodání :
logo výrobce
15 900,-
19 080,-
1-2 týdny
 
Rozlišení a svítivost – projektor používá 3LCD panel s rozlišením 1024x768, obraz má svítivost 2200 ANSI lumen. Tyto parametry řadí projektor přesně do kategorie zařízení vhodných do běžné třídy pro 30 studentů.

Životnost výbojky – školní modely HITACHI nabízejí výbojky s extrémně dlouhou životností. Šetříte tedy nejen pořizovací, ale i provozní náklady. (ED-X40/42 – 6000h, CP-WX410EDU – 3000h)

Pro pevnou instalaci i pro mobilní použití – i když to není přesně dáno, doporučujeme modely ED-X40/42 instalovat “pod strop“, projektor je tak vždy tam, kde má být.

Tichý chod – všechny modely jsou vybaveny novým ventilátorem, který zaručuje téměř neslyšitelný provoz.

Bezpečnostní funkce – tak aby byl projektor co nejvíce chráněn proti odcizení či neoprávněnému používání, je vybaven množstvím bezpečnostních funkcí. Mezi základní patří reflexní oranžová barva, možnost zadán í PIN kódu, detektor změny polohy a další.

Korekce lichoběžníkového zkreslení, – kombinací použité LCD technologie a kvalitního obrazového procesoru zaručuje HITACHI velice kvalitní obraz při projekci pod úhlem. (nutné např. při kombinaci s interaktivní tabulí) Při mobilním použití navíc využijete automatické nastavení, které obraz samo zarovná.

Rychlý start i vypnutí – projektor je připraven již několik vteřin po zapnutí a díky speciální vnitřní ochraně si poradí i s vypnutím bez předchozího dochlazení.

Režim pro interaktivní tabuli – tak aby nedocházelo k nadměrné únavě zraku při sledování obrazu, disponuje projektor speciálním režimem (nastavení tzv. gama korekce) pro projekci na interaktivní tabuli. České menu – ulehčí ovládání i méně zkušeným uživatelům.Máte dotaz ohledně tohoto produktu? Položte otázku Našemu prodejci

Váš E-mail:     


 
© 2006 ART-VISION s.r.o. Liberec
Video, data projektory Interaktivní výuka LCD monitory Projekční plochy Prezentační nábytek Tabule Příslušenství k tabulím Vizualizéry CopyBoardy OHP Prezentéry Diaprojektory Audio/Video Školní nábytek Plazma TV
Pronájem techniky Servis ART produkce
LED Obrazovky LED Osvětlení Výhody a úspory BVLumex technologie
POSLUCHARNY