Výhody a úspory LED Technologii
       Cílem naší firmy je vývoj, výroba a šíření technologií, které šetří energie a jsou citlivé k životnímu prostředí. Snažíme se sledovat aktivity, které jdou tímto směrem a podporovat je.

       V současné době se zabýváme především vývojem a výrobou nízkoenergetických světelných zdrojů. Provádíme též inovace klasických světelných zdrojů na zdroje osazené polovodičovými prvky. Nyní patří mezi těmito součástkami k nejvíce preferovaným tzv. LED diody, které i my hojně používáme.

       Naše světelné zdroje jsou používány především v reklamních a informačních nápisech, panelech a tabulích. Mimo to však vyvíjíme i světelná tělesa pro nouzové, ale i pouliční použití.

       Statistickým rozborem námi již realizovaných akcí lze věrohodně doložit, že úspora vzniklá renovací stávajícího světelného systému je velmi významná, vždyť zde dochází k až osmdesátinásobným zmenšením odběrů. To jsou v součtu více akcí poměrně vysoká čísla, která lze vyjádřit nejen v počtu kilowatt, ale i tun škodlivého CO2.Aktuality ve světě LED technologii
Obrázek k aktualitě Setkání s interaktivní výukou     2010-04-21 13:58:08

Srdečně Vás zveme na setkání sinteraktivní výukou ve spolupráci se SPŠ Česká Lípa

Obrázek k aktualitě Využití moderních forem výuky.     2010-04-21 13:48:17

Srdečne Vás zveme fórum se zaměřením na využití moderních forem výuky ve spolupráci s fakultou Mechantroniky

 
© 2006 ART-VISION s.r.o. Liberec
Video, data projektory Interaktivní výuka LCD monitory Projekční plochy Prezentační nábytek Tabule Příslušenství k tabulím Vizualizéry CopyBoardy OHP Prezentéry Diaprojektory Audio/Video Školní nábytek Plazma TV
Pronájem techniky Servis ART produkce
LED Obrazovky LED Osvětlení Výhody a úspory BVLumex technologie
POSLUCHARNY